Czas realizacji zamówienia i formy płatności dostępne w serwisie internetowym https://opony.masz-gum.pl/

 1. Czas i warunki realizacji zamówienia:
  1. Na całkowity czas realizacji zamówienia składa się: czas kompletowania zamówienia przez Serwis Ogumienia SERWIS OGUMIENIA "MASZ-GUM" SP.C. HIERONIM DOLATA, MIROSŁAW JANICKI i czas dostarczenia towaru do punktu odbioru. W przypadku Serwisów dostarczających towar bezpośrednio do Klienta czas realizacji zamówienia obejmuje dodatkowo czas potrzebny na wysyłkę towaru pod wskazany adres.
  2. Towar jest gotowy do odbioru maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych (od poniedziałku do piątku) po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji. W przypadku Serwisów wysyłających towar do Klienta naliczony jest jeden dodatkowy dzień roboczy na dostarczenie towaru.
  3. Serwis Ogumienia zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia złożonego i jeszcze nie przyjętego do realizacji w przypadku, gdy zamówienie nie może być zrealizowane ze względu na czasowy brak dostępności towaru.
  4. O terminie gotowości towaru do odbioru Kupujący zostanie poinformowany w przesłanej wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS, zależnie od danych do kontaktu udostępnionych i wskazanych jako forma kontaktu w trakcie składanie zamówienia przez Kupującego.
  5. Punktem odbioru towaru jest Serwis Ogumienia MASZ-GUM , STRZELECKA 20A,63-800 GOSTYŃ . Dokładne godziny odbioru towaru to godziny pracy serwisu ogumienia dostępne na stronie głównej serwisu https://opony.masz-gum.pl/. W przypadku wyboru usługi dostarczenia towaru do Klienta, towar zostanie dostarczony na wskazany podczas składania zamówienia adres.
 1. Sposoby płatności:
  1. Serwis Ogumienia SERWIS OGUMIENIA "MASZ-GUM" SP.C. HIERONIM DOLATA, MIROSŁAW JANICKI może akceptować następujące formy płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem serwisu internetowego https://opony.masz-gum.pl/ :
   • gotówką przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
   • kartą przy odbiorze towaru w punkcie Serwisu Ogumienia
   • przelewem zwykłym (zgodnie z aktualnymi warunkami handlowymi)
   • za pomocą płatności internetowych PayU.
  2. Formy płatności akceptowane w danym momencie przez Serwis SERWIS OGUMIENIA "MASZ-GUM" SP.C. HIERONIM DOLATA, MIROSŁAW JANICKI widoczne są w procesie składania zamówienia po potwierdzeniu stanu koszyka przez Zamawiającego.